Praca

Używana Skoda Kodiaq jako rodzinne auto

Używana Skoda Kodiaq jako rodzinne auto

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się Skoda Kodiaq w leasingu. Jest to świetne rodzinne auto, które idealnie sprawdzi się na długie podróże. Jest to połączenie wdzięku, dynamicznych linii oraz solidności. W tym artykule wyjaśnimy, jakie zalety ma używana Skoda Kodiaq i podpowiemy, gdzie można ją nabyć.

Usługa sfinansowania zakupu auta

 

Kredyt na samochód to naprawdę atrakcyjna opcja, jeśli nie mamy wystarczająco dużo gotówki na zakup nowego pojazdu. Warto mieć świadomość, że auto po wyjeździe z salonu od razu traci na wartości. Jeśli masz rodzinę i dzieci to warto pomyśleć o zakupie rodzinnego auta, który spełni wszystkie twoje potrzeby. STORE VW FS oferuje usługę sfinansowania zakupu samochodów dostawczych oraz osobowych. Jest to bardzo ciekawa opcja, ponieważ można spłacać samochód w dogodnych dla siebie ratach. Można śmiało powiedzieć, że jedną z najprostszych i najtańszych form finansowania nowych aut w firmie jest leasing. Leasingodawca jest odpowiedzialny za kwestie serwisowe oraz sezonową wymianę opon. Na nim spoczywa również obowiązek przechowywania ogumienia. Dzięki leasingowi nie musisz zamrażać środków, które możesz wykorzystać do finansowania bieżącej działalności lub inwestycji. Uproszczone procedury oraz minimum formalności to kolejne korzyści z leasingu auta. Dzięki temu czas oczekiwania na decyzję jest zdecydowanie krótszy. Należy pamiętać, że ratę miesięczną możesz zmniejszyć, jeśli wydłużysz okres leasingowania.

Czy warto wybrać Skodę Kodiaq?

Niższy koszt pozyskania auta przez korzystającego jest kolejną ważną zaletą leasingu. Wynika to z faktu, że potencjalne koszty windykacyjne są zdecydowanie niższe. Do tego trzeba jeszcze wziąć pod uwagę możliwość łatwiejszego księgowania kosztów ponoszonych z tytułu leasingu oraz transparentność umów leasingowych. Niezawodnym samochodem jest Skoda Kodiaq leasing jest naprawdę bardzo atrakcyjny. Wybór wyposażenia jest duży, więc każdy może z łatwością znaleźć coś dla siebie. Należy pamiętać, że Skoda Kodiaq została po raz pierwszy zaprezentowana we wrześniu 2016 roku. Po sprzedaży trafiła niedługo po tym i od razu stała się hitem. Zaletą leasingu jest również większa elastyczność w trakcie sporządzania umowy. Istotna jest też możliwość otrzymania ciekawych produktów dodatkowych na specjalnych stawkach. Za firmami leasingowymi przemawia także łatwiejsza dostępność auta niż w salonie. Pojazdy są rezerwowane w pierwszej kolejności dla firm pośredniczących w finansowaniu zakupu samochodu. Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu powinieneś już wiedzieć, jak nabyć auto.

Udostępnij